Zobacz pełną ofertę?
Skontaktuj się z nami
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

O firmie

jesteś na stronie: www.lexus.krakow.pl > O firmie

 • Jacek Czerw - właściciel
  Jacek Czerw - właściciel

Biuro Rachunkowe LEXUS

powstało w 1997 roku w Krakowie. Od początku naszej działalności zajmujemy się pełną obsługą przedsiębiorstw obejmującą usługi księgowe, rozliczenia podatkowe oraz kadry i płace. Naszym klientom zapewniamy pełen profesjonalizm oraz terminowość, dzięki czemu mają Państwo pewność, że dokumentacja jest prowadzona w sposób nie tylko rzetelny i szybki, ale i z uwzględnieniem optymalizacji podatków. Biuro Rachunkowe LEXUS posiada licencję Ministra Finansów nr 5098/97 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Specjalizacja

W naszej działalności skupiliśmy się na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw prywatnych, prowadzonych zarówno przez osoby fizyczne, spółki cywilne , jak i spółki prawa handlowego. Biuro Rachunkowe LEXUS z Krakowa prowadzi podatkowe książki przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz rozlicza klientów opodatkowanych w formie ryczałtu lub karty podatkowej. Wykonujemy rozliczenia podatkowe i ZUS, sporządzamy analizy finansowe, prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe, wyprowadzamy zaległości. Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na pełną księgowość prowadzoną zgodnie z wszelkimi obowiązującymi przepisami.
 

Nasi Klienci

Biuro Rachunkowe LEXUS obecnie prowadzi księgowość firm o różnych profilach działalności. Wśród naszych klientów znajdują się m.in.: firmy remontowo-budowlane, firmy produkcyjne branży budowlanej, firmy handlowe hurtowe i detaliczne, firmy usługowe, wydawnictwa, apteki, Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej, prywatne gabinety lekarskie oraz biura podróży. Ostatnio do gronia naszych klientów dołączyły również organizacje non-profitowe, fundacje, stowarzyszenia oraz klasztor.

 • lex_dzialamy.jpg

  Jak działamy?

  W imieniu naszych klientów przesyłamy drogą elektroniczną deklaracje ZUS oraz PFRON. Nasza firma służy swoim klientom przygotowując sprawozdania GUS, analizy ekonomiczne, biznes-plany i wnioski kredytowe. Każdy klient ma również zapewnione bieżące doradztwo ekonomiczno-finansowe.


  Pomoc w formalnościach


  Na życzenie klientów, we współpracy z renomowaną kancelarią radcy prawnego oraz kancelarią notarialną, oferujemy pomoc w załatwieniu formalności związanych z zarejestrowaniem firmy (sporządzenie aktu notarialnego, przygotowanie wniosku do KRS, zgłoszenie do ewidencji działalności gospodarczej) lub likwidacją prowadzonej działalności gospodarczej.

   

  Odpowiedzialność

  Biuro Rachunkowe LEXUS z Krakowa ponosi pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności biura rachunkowego.

   

  Jakość

  Biuro Rachunkowe LEXUS świadczy usługi księgowe najwyższej jakości co zostało potwierdzone otrzymaniem certyfikatem ISO9001.

Newsletter