Zobacz pełną ofertę?
Skontaktuj się z nami
 • Dodaj link do:
 • facebook.com

Referencje

jesteś na stronie: www.lexus.krakow.pl > Referencje

PRÄZISA Industrieelektronik

PRÄZISA Industrieelektronik

APA Architektura

APA Architektura

DA Projekt

DA Projekt

HEXAGON Metrology

HEXAGON Metrology

KB Projekt

KB Projekt

SELVE Polska

SELVE Polska

SMAKI MOLISE

SMAKI MOLISE

Okręgowa Izba Lekarska

Okręgowa Izba Lekarska

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu referencje uzyskane od naszych zadowolonych klientów

 • Oskar Srebro
  2014-02-20 11:29

  Z całą odpowiedzialnością polecam Biuro Lexus. Profesjonalna współpraca przebiega w miłej atmosferze, a wszystkie sprawy załatwiane są szybko i rzetelnie. Fachowa obsługa, możliwość kontaktu z całym zespołem w każdej „awaryjnej sytuacji” oraz pomoc w wyjaśnianiu wszystkich księgowych zawiłości to największe zalety usług świadczonych przez Biuro Lexus.

 • Natasza Słomka
  2014-02-12 11:39

  Dwa lata spędziłam z biurem Lexus i Panem Jackiem, od początku do końca mając poczucie, że oddałam firmę w najlepsze ręce z możliwych. Wiedziałam, że wszystko będzie załatwione na czas i supersolidnie, a jak czegoś nie rozumiałam, to zawsze ktoś z zacnej ekipy wytłumaczył mi zawiłości księgowe tak prosto i przystępnie, żeby taka blondynka jak ja zrozumiała :) I na pewno nikt tu nie traktuje klienta jako zło konieczne i utrapienie, a wręcz przeciwnie - jest tak sympatycznie i przyjacielsko, że aż się chce przychodzić do biura, nawet w niemiłej sprawie.

 • Michał Starobrat Webstar
  2014-02-08 12:53

  Biuro rachunkowe na 6 z plusem. Nie dość, że profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, to duuuuża wytrwałość i duuuuża umiejętność podejścia do klienta, nawet najbardziej wymagającego lubiącego wiedzieć wszystko.
  Dziękuję osobiście Pani Agnieszce za odpowiedzi na pytania nie tylko dotyczące usług księgowych :-)
  Jestem z biurem rachunkowym Lexus od początku i na pewno do końca prowadzonej przeze mnie działalności.

 • Aneta Jasinska - Lis
  2014-02-05 10:03

  Profesjonalna obsługa w zakresie księgowości i doradztwa, terminowość, rzetelność, fachowość. Cechy wyróżniające to dobra organizacja, nad która czuwa właściciel Pan Jacek Czerw oraz przemiła, błyskawiczna i rzetelna obsługa klienta przez Panie: Agnieszkę Grabiec oraz Elżbietę Siwek. Polecam współpracę!

 

Dodaj swoją opinię

Newsletter